ÖĞRENCİLERİMİN BAŞARILARINDAN BAZILARI

 

 

  2019 LGS Sınavında Tüm Soruları Doğru Cevaplayarak TÜRKİYE 1.'Sİ Olan 2015 Mezun Öğrencilerimden Ahmet Furkan GÜLHAN'ı,

 

  Yine Aynı Sınavda 1 Yanlışı Olan Sude Naz TUNÇ Öğrencimi ve Ailelerini En İçten Dileklerimle Kutlar, Bundan Sonraki Eğitim Hayatlarında Başarılarının Devamını Dilerim.

 

Merkezefendi Belediyesinin Düzenlemiş Olduğu Robotik Kodlama Sınavında Denizli'deki Tüm 4. Sınıflar Arası Sınavda İlk 20 Öğrenci Arasına Girerek Kayıt Hakkı Kazanan Zeynep Betül Kavsara  ve

  

Yine Aynı Sınavda İlk 40 İçine girerek Yedek Kazanan Emir Kerem Kılıç ve Bahar Yıldırım Öğrencilerimi ve Ailelerini Kutlar Başarılarının Devamını Dilerim.

 

   

    Öğrencim Emir Kerem KILIÇ Özel Okullar Bursluluk Sınavında Denizli Koleji 1. si Olarak  % 100 Burs, TED Koleji 4. sü Olarak % 80 Burs ve Doğa Koleji 9. olup %90 Burs Kazanmıştır. Kendisini ve Ailesini Tebrik Eder Başarılarının Devamını Dilerim.

  

DENİB GENÇ MUCİTLER İNOVATİF FİKİRLER YARIŞMASINDA 834 PROJE ARASINDAN İLKOKUL KATEGORİSİNDE DENİZLİ İKİNCİSİ OLAN ÖĞRENCİM MERT KAAN KOPARAN VE AİLESİNİ TEBRİK EDER BAŞARILARININ DEVAMINI DİLERİM...

Hilal Camiinin Düzenlemiş Olduğu Afrin'deki Askerlerimize Mektup Yarışmasında İlkokullar Kategorisinde Yarışmaya Katılan 50 İlkokul, 2300 Mektup Arasından 3. Olan Öğrencim İzzet Utku Yılmaz'ı Kutlar Başarılarının Devamını Dileriz.

ÖĞRENCİM MUSTAFA TALHA ERDEM OKUL SPOR FAALİYETLERİ DENİZLİ MİNİKLER KATEGORİSİNDE;

100 M SIRTÜSTÜNDE DENİZLİ 1.Sİ,

100 M SERBESTTE DENİZLİ 2. Sİ VE

100 M KURBAĞADA DENİZLİ 4. SÜ

OLMUŞTUR, KENDİSİNİ VE AİLESİNİ KUTLAR BAŞARILARININ DEVAMINI DİLERİM.

Bilsem Sınavını Kazanan Şu Anki 3-İ Sınıfı Öğrencim Onur Mert Bülbül'ü ve Ailesini Tebrik Eder Başarılarının Devamını Dilerim.

 

Anasayfa